ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal

Reference RedSys

 Cestovní pojištění Generalihttp://www.generali.cz
Aplikace pro sjednání Cestovního pojištění Generali.

V rámci projektu byl implementován redakční systém RedSys, vyvinuta funkcionalita pro výpočet ceny Cestovního pojištění Generali na základě údajů uložených v databázi produktů. Webové rozhraní pro koncové zákazníky tvoří pouze pověstnou špičku ledovce. V pozadí funguje systém pro sjednání Cestovního pojištění Generali pro potřeby pracovníků a partnerů pojišťovny Generali.

Implementace byla provedena včetně grafického návrhu stránek s ohledem na grafický manuál Generali, provoz je zajištěn na straně zákazníka využitím vlastní výpočetní techniky.

Zahájení provozu: leden 2003

 Ředitelství silnic a dálnic ČRhttps://www.rsd.cz
Web a Intranet Ředitelství silnic a dálnic ČR.

Server tvoří webová prezentace Ředitelství silnic a dálnic ČR na bázi redakčního systému RedSys, integrující nejrůznější datové zdroje ŘSD. Druhou část komplexního řešení tvoří Intranet ŘSD, zajišťující vnitrofiremní komunikaci.

Implementace byla provedena s využitím grafického návrhu z dílny ABC Systems.

Zahájení provozu: prosinec 2002.

 Citrix Newsletterhttps://www.citrixnews.cz
https://www.citrixnews.pl
https://www.citrixnews.ru
https://www.citrixnews.sk
https://www.citrixnews-ee.cz
Newsletter pro zákazníky a zájemce o produkty Citrix.

Aplikace je připravena pro multijazykové prostředí (česky, polsky, rusky, slovensky a anglicky), s možností odlišného obsahu pro jednotlivé jazykové verze. Autoři průběžně vkládají články do redakčního systému RedSys, aby po jejich obsahové kontrole a schválení byly publikovány na webu. Na žádost správce je generován newsletter, který je po případné editaci výsledného dokumentu rozesílán registrovaným čtenářům. Rozsáhlou část aplikace představuje systém pro správu odběratelů Newsletteru.

Aplikace využívá redakční systém RedSys a mailový systém RedMail. Implementace byla provedena s využitím grafického návrhu z dílny ABC Systems.

Zahájení provozu: květen 2003

 Develophttps://www.develop.cz
Webová prezentace obchodního zastoupení společnosti DEVELOP pro Českou republiku a střední a východní Evropu.

Reakční systém RedSys je zde použit jako prostředek k provozu vlastní firemní prezentace, o jejichž obsahovou stránku se starají pracovníci společnosti. RedSys je doplněn o databázi produktů, obsahující veškeré informace o nabízených kopírovacích strojích včetně manuálů, technických listů ve formátu PDF a aktuálních driverů, které si zákazníci mohou kdykoliv stáhnout. V neveřejné části serveru DEVELOP jsou informace pro obchodní partnery, jako např. dealerské ceníky a informace o novinkách, chráněné přístupovým jménem a heslem.

Prezentace využívá redakční systém RedSys. Layout a design stránek jsme navrhovali ve souladu s novým grafickým stylem používaným společností v tomto roce. Provoz serveru je kompletně zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.

Zahájení provozu: červen 2000
Redesign: červenec 2003

 Soft-tronikhttps://www.soft-tronik.cz
Server společnosti Soft-tronik, která se zabývá dodávkami komplexních síťových řešení a UNIX systémů.

Server sestává ze dvou částí - veřejné a neveřejné. Veřejná část serveru obsahuje katalog nabízených produktů, informace o novinkách a základní informace o nabízených službách. Neveřejná část serveru je určena pro obchodní partnery společnosti Soft-tronik, kteří zde najdou aktuální informace o probíhajících akcích, cenách produktů, technickou podporu atd. Součástí serveru je i on-line objednávkový systém iDeal (RedDeal), umožňující zákazníkům pohodlný nákup veškerých produktů distribuovaných společností Soft-tronik.

Server používá redakční systém RedSys a objednávkový systém RedDeal. Implementace je provedena s využitím námi navrženého layoutu a designu. Oba systémy jsou implementovány u zákazníka na jeho vlastní server SUN, umístěný na páteřní síti.

Zahájení provozu: srpen 2000.

 APEKhttps://www.apek.cz
Server Asociace pro elektronickou komerci (APEK), sloužící ke prezentaci aktivit asociace.

Na serveru jsou představováni členové asociace - jejich firmy, obchody, projekty a služby. Nechybí informace o veletrzích, konferencích, seminářích a dalších akcích, které s činností asociace souvisí a se kterými se aktivity asociace tématicky a odborně prolínají.

Server využívá redakční systém RedSys. Implementace je provedena s využitím grafického návrhu společnosti Clark NetProject. Provoz serveru je kompletně zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.

Zahájení provozu: srpen 2000.

 Apex Foundationhttps://www.apex-foundation.org
Prezentační stránky česko-americké nadace pro mezinárodní výměnné pobyty studentů. Návštěvníci zde najdou informace o pracovních příležitostech pro studenty v USA a podmínky pro zařazení do programu mezinárodní výměny. Aktuálně jsou uváděny výsledky výběrových řízení tak, aby měli všichni přihlášení možnost on-line zjistit, jak uspěli. Součástí serveru jsou i články studentů doplněné fotografiemi, kde popisují své zkušenosti a dojmy z pobytu ve Spojených státech.

Obsahovou stránku serveru zajišťují prostřednictvím systému RedSys pracovníci české pobočky nadace.

Na základě analýzy požadavků pracovníků nadace byla kompletně navržena struktura a grafický design webu a následně implementován systém RedSys. Provoz serveru je kompletně zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.

Zahájení provozu: prosinec 1999.


© 2000 -  ABC Systems

profesionální web CMS pro Lotus Domino

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Redakční systém RedSys běží i na operačním systému OS/390?
Nejste omezeni schopnostmi Windows ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz