ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Co je RedShop a kdo jsou jeho uživateléTisk/Print
Internetový obchod RedShop je aplikace, která vám umožní nabídnout zboží zákazníkům nejen v rámci českého trhu, ale i v zahraničí. Přitom jeho provoz nevyžaduje nejmenší znalosti internetových technologií. S jeho pomocí jste schopni daleko rychleji a efektivněji reagovat na vývoj situace na trhu. A to vše při výrazně nižších provozních nákladech ve srovnání s klasickým "kamenným" obchodem !

Pomocí RedShopu můžete prodávat prakticky jakýkoliv druh zboží. Nezáleží na tom, zda chcete nabídnout 30, 300, 3 000 nebo 30 000 položek. Systém roste společně s vaší firmou, bez nutnosti výrazně investovat do jeho rozšiřování. Vaší hlavní starostí bude prodávat, nikoliv řešit technické problémy provozu obchodu, jak je tomu u většiny dnešních aplikací !

Aplikace RedShop nabízí individuální řešení vašich požadavků. Díky tomu Váš obchod bude po grafické i obsahové stránce jedinečný. Při dnešní záplavě internetových "takyobchodů", vznikajících podle jedné šablony, jsou to vlastnosti, které zákazníka přitáhnou.

Požadujete-li internetový obchod, který respektuje váš image, je schopný držet krok s rozvojem vaší společnosti, je spolehlivý a bezpečný, pak potřebujete aplikaci RedShop.


Kdo jsou uživatelé internetového obchodu RedShop ?
Obecně lze říci, že jsou to všechny společnosti nabízející zboží koncovým zákazníkům, kteří vyžadují snadné ovládání a podrobné informace o prodávaném zboží. Díky intuitivnímu ovládání obchodu a možnosti využít pro výběr zboží znalostní databáze, která nahrazuje znalosti zkušeného prodavače, umožňuje RedShop prodej prakticky jakéhokoli zboží, výrobky počínaje a informacemi ve formě datových souborů konče.

RedShop mohou využít i menší dealerské společnosti se sítí partnerů po celé republice. Vstup do systému může být podmíněn znalostí jména a hesla, takže nepovolaný návštěvník nemůže neoprávněně nahlížet do produktových databází. Maximální bezpečnost zaručuje aplikační platformou Lotus Domino/Notes, na které je celá aplikace postavena.
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Když k redakčnímu systému potřebujete obchod, nemusíte hledat další řešení?
Jedno pro vás máme, jmenuje se RedShop ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz