ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Volná místa    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Co je RedShop a kdo jsou jeho uživateléTisk/Print
Internetový obchod RedShop je aplikace, která vám umožní nabídnout zboží zákazníkům nejen v rámci českého trhu, ale i v zahraničí. Přitom jeho provoz nevyžaduje nejmenší znalosti internetových technologií. S jeho pomocí jste schopni daleko rychleji a efektivněji reagovat na vývoj situace na trhu. A to vše při výrazně nižších provozních nákladech ve srovnání s klasickým "kamenným" obchodem !

Pomocí RedShopu můžete prodávat prakticky jakýkoliv druh zboží. Nezáleží na tom, zda chcete nabídnout 30, 300, 3 000 nebo 30 000 položek. Systém roste společně s vaší firmou, bez nutnosti výrazně investovat do jeho rozšiřování. Vaší hlavní starostí bude prodávat, nikoliv řešit technické problémy provozu obchodu, jak je tomu u většiny dnešních aplikací !

Aplikace RedShop nabízí individuální řešení vašich požadavků. Díky tomu Váš obchod bude po grafické i obsahové stránce jedinečný. Při dnešní záplavě internetových "takyobchodů", vznikajících podle jedné šablony, jsou to vlastnosti, které zákazníka přitáhnou.

Požadujete-li internetový obchod, který respektuje váš image, je schopný držet krok s rozvojem vaší společnosti, je spolehlivý a bezpečný, pak potřebujete aplikaci RedShop.


Kdo jsou uživatelé internetového obchodu RedShop ?
Obecně lze říci, že jsou to všechny společnosti nabízející zboží koncovým zákazníkům, kteří vyžadují snadné ovládání a podrobné informace o prodávaném zboží. Díky intuitivnímu ovládání obchodu a možnosti využít pro výběr zboží znalostní databáze, která nahrazuje znalosti zkušeného prodavače, umožňuje RedShop prodej prakticky jakéhokoli zboží, výrobky počínaje a informacemi ve formě datových souborů konče.

RedShop mohou využít i menší dealerské společnosti se sítí partnerů po celé republice. Vstup do systému může být podmíněn znalostí jména a hesla, takže nepovolaný návštěvník nemůže neoprávněně nahlížet do produktových databází. Maximální bezpečnost zaručuje aplikační platformou Lotus Domino/Notes, na které je celá aplikace postavena.
© 2000 -  ABC Systems

profesionální web CMS pro Lotus Domino

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
RedSys server můžete provozovat na více serverech s různými operačními systémy?
Ve firmě můžete mít Windows, ale pro server na který přistupují čtenáři je vhodnější Linux ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz