ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Cena systému RedDealTisk/Print

Cenová politika
Cena systému RedDeal není pevně stanovena a závisí na konkrétní aplikaci podle potřeby zákazníka. Neprodáváme "krabici", ale komplexní řešení na míru. Cena systému a souvisejících služeb se skládá z následujících položek:

a)ceny za samotnou licenci objednávkového systému
b)ceny za implementaci systému
c)ceny za web hosting
d)ceny za případné spojení systému s našimi dalšími internetovými aplikacemi (RedSys, RedShop)

Každá položka odpovídá jednotlivým kroků realizace daného projektu. Je důležité si uvědomit, že pro spuštění systému RedDeal není nutné provádět všechny uvedené kroky v plném rozsahu. Celková pořizovací cena se pak odvíjí od zvoleného řešení.Licence systému RedDeal
Licence systému RedDeal pro jeden www server stojí 50 000 Kč. Server přitom definujeme jako jeden stroj obsluhující konkrétní www server.

Licence zahrnuje všechny dostupné funkce. Za žádnou existující funkci zákazník neplatí více.


Implementace systému RedSDeal
Druhou částí pořizovací ceny je implementace systému. Pod implementací rozumíme všechny práce předcházející spuštění www serveru. Zahrnují či mohou zahrnovat (jak si kdo přeje) konzultaci záměru, návrh layoutu, grafický návrh, realizaci grafického návrhu, realizaci jednotlivých funkcí dle požadavku zadavatele. Jednoduše řečeno, licence obsahuje funkční stavební kameny, s pomocí kterých implementujeme originál - jedinečný server. A právě tato část je poměrně náročná na určení přesné ceny předem, neboť rozsah prací se liší případ od případu. Vycházíme přitom z hodinové sazby 800 Kč/hod, typická implementace představuje 40 - 80 tis. Kč, což je 50 - 100 hod prací. Jestliže si to budete přát, jsme schopni na základě poměrně podrobných informací o vašem záměru, stanovit rozsah prací a tím i konečnou cenu dopředu.


Webhosting serveru se systémem RedDeal
Další částí je nabídka na hosting www serveru se systémem RedDeal na našem webovém serveru, umístěném na páteřní síti Nextra (dříve Telenor Internet). Cena hostingu: 1.900 Kč/měsíc do 100 MB dat na disku, 500 Kč/měsíc každých dalších 100 MB dat s omezením 1 GB odchozích dat. V případě větších nároků jsme připraveni vypracovat podrobnou nabídku.


Pronájem licence systému RedDeal
V kombinaci s hostingem www serveru nabízíme pronájem licence objednávkového systému RedDeal. V takovém případě zákazník neplatí cenu licence (50 tis. Kč), ale pouze platbu ve výši 2.750 Kč/měsíc, která se připočítává k ceně hostingu. Cena implementace systému sice zůstává, ale dochází ke snížení celkové výše pořizovacích nákladů.


Spojení systému RedDeal s dalšími aplikacemi
Jednou z možností jak rozšiřovat možnosti objednávkového systému RedDeal je kombinace s redakčním systémem RedSys. Ceny a podmínky pro aplikaci RedSys jsou shodné s cenami za objednávkový systém RedDeal (licence, implementace, hosting i pronájem aplikace).

Další možnost rozšiřování spočívá v integraci internetového obchodu RedDeal s aplikací RedShop. Tato aplikace představuje řešení internetového obchodu, prostřednictvím kterého lze nabízet zboží koncovým zákazníkům. Aplikaci RedShop představuje samostatná presentace.
© 2000 -  ABC Systems

profesionální web CMS pro Lotus Domino

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Redakční systém RedSys je systémem s nejlepší hodnotou cena/výkon na trhu?
Lepší prostě nenajdete ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz