ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Co nabízí RedShop z hlediska zákazníkaTisk/Print

Dnešní zákazník vyžaduje po internetovém obchodě rychlost, přehlednost, komfortní ovládání a podrobné informace o zboží. Všechny tyto vlastnosti byly brány v úvahu při tvorbě aplikace RedShop.


Rychlost
Rychlost je vždy ovlivněna grafickým zpracováním obchodu, ale především technickým řešením procházení nabídky zboží. Při využití znalostní databáze je výběr zboží velmi rychlý a probíhá v několika krocích (v praxi 2-5), kde v každém kroku zákazník omezuje výběr zboží prostřednictvím definovaných kritérií. Odezva systému po každém kroku je velmi rychlá a to i při velmi široké nabídce (řádově desetitisíce druhů zboží).


Přehlednost
Všechny odkazy na důležité informace jsou zákazníkovi neustále k dispozici. Výběr zboží probíhá v rámci jednoho okna a chronologicky. Vždy jsou zobrazovány pouze nejdůležitější informace o zboží, ale v případě zájmu o podrobnosti, lze kliknutím na název zboží zobrazit kartu výrobku se všemi dostupnými informacemi.


Komfort ovládání
Nákup zboží probíhá vkládáním zboží do elektronického košíku, v němž lze následně měnit počet kupovaných kusů. Nákup uzavírá vyplnění objednávky, ve které je možné zvolit způsob platby, mimo jiné i platbu prostřednictvím on-line platebního systému Expandia banky či Paegas GSM Banking.


Informace o zboží
Každý nabízený výrobek má svou "informační kartu", na které jsou uvedeny všechny dostupné informace. Od základních, jakými jsou název výrobku, výrobce, cena bez DPH, cena s DPH, až k technickým specifikacím, nejvhodnějšímu použití, balení apod. Nechybí samozřejmě ani obrázek zboží.
© 2000 -  ABC Systems

profesionální web CMS pro Lotus Domino

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
RedSys server můžete provozovat na více serverech s různými operačními systémy?
Ve firmě můžete mít Windows, ale pro server na který přistupují čtenáři je vhodnější Linux ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz