ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Co je RedSys a kdo jsou jeho uživateléTisk/PrintRedakční systém RedSys je aplikace, která vám dovolí jednoduše vytvářet a komfortně spravovat WWW stránky zcela bez znalosti HTML jazyka. Vlastní text připravíte v editoru, jehož funkce a prostředí jsou podobné populárnímu Wordu. Text můžete formátovat, doplnit o obrázky, tabulky a odkazy na další stránky. Psaní ukončíte kontrolou pravopisu a nastavením data a času, kdy se text objeví na serveru.

Zdá se to jako pohádka? Ale to je realita!

Cílem redakčního systému RedSys je osvobodit vás od nutnosti složitě vytvářet WWW stránky a trávit desítky minut při jejich kopírování na FTP server. Soustřeďte se na obsahovou stránku svých článků a zpráv! Publikování na webu obstará RedSys!

Nezáleží na tom, zda jste pracovníkem firmy, která chce mít živou a zajímavou WWW presentaci, členy rozsáhlé redakce zpravodajského serveru nebo domácí uživatel, který by rád měl vlastní stránku a nechce se učit význam všech těch nesrozumitelně znějích termínů. Všem jmenovaným skupinám uživatelů může RedSys zjednodušit život.


Kdo jsou uživatelé redakčního systému RedSys ?

Firmy s potřebou často a rychle publikovat informace o společnosti
Jestliže jste zaměstnancem či majitelem společnosti, která má potřebu provozovat živý web s často obměňovanými informacemi, denně aktualizovanými ceníky nebo jste jen nespokojeni s prací firmy, která vám dosud WWW stránky připravovala, máme pro vás mimořádně komfortní řešení!
více >

Redakce zpravodajských serverů
Rozsáhlé týmy redaktorů potřebují nástroj, který jim dovolí komfortně spolupracovat při vytváření obsahu. Každý šéfredaktor zpravodajského serveru sní o aplikaci, která mu pomůže řídit a uhlídat tým autorů. Jestliže k tomu všemu chcete širokou paletu funkcí, které dělají zpravodajský server špičkovým zpravodajským serverem, máme pro vás mimořádně výkonné řešení!
více >

Státní správa a samospráva
Toužíte po vlastní WWW stránce a brání vám v jejím vytvoření chybějící znalosti internetových technologií ? Chcete jednoduchý, nenákladný a přece mimořádně výkonný systém ? Máme pro vás právě takové řešení!
více >
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
RedSys server můžete provozovat na více serverech s různými operačními systémy?
Ve firmě můžete mít Windows, ale pro server na který přistupují čtenáři je vhodnější Linux ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz