ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Co je RedSys a kdo jsou jeho uživateléTisk/PrintRedakční systém RedSys je aplikace, která vám dovolí jednoduše vytvářet a komfortně spravovat WWW stránky zcela bez znalosti HTML jazyka. Vlastní text připravíte v editoru, jehož funkce a prostředí jsou podobné populárnímu Wordu. Text můžete formátovat, doplnit o obrázky, tabulky a odkazy na další stránky. Psaní ukončíte kontrolou pravopisu a nastavením data a času, kdy se text objeví na serveru.

Zdá se to jako pohádka? Ale to je realita!

Cílem redakčního systému RedSys je osvobodit vás od nutnosti složitě vytvářet WWW stránky a trávit desítky minut při jejich kopírování na FTP server. Soustřeďte se na obsahovou stránku svých článků a zpráv! Publikování na webu obstará RedSys!

Nezáleží na tom, zda jste pracovníkem firmy, která chce mít živou a zajímavou WWW presentaci, členy rozsáhlé redakce zpravodajského serveru nebo domácí uživatel, který by rád měl vlastní stránku a nechce se učit význam všech těch nesrozumitelně znějích termínů. Všem jmenovaným skupinám uživatelů může RedSys zjednodušit život.


Kdo jsou uživatelé redakčního systému RedSys ?

Firmy s potřebou často a rychle publikovat informace o společnosti
Jestliže jste zaměstnancem či majitelem společnosti, která má potřebu provozovat živý web s často obměňovanými informacemi, denně aktualizovanými ceníky nebo jste jen nespokojeni s prací firmy, která vám dosud WWW stránky připravovala, máme pro vás mimořádně komfortní řešení!
více >

Redakce zpravodajských serverů
Rozsáhlé týmy redaktorů potřebují nástroj, který jim dovolí komfortně spolupracovat při vytváření obsahu. Každý šéfredaktor zpravodajského serveru sní o aplikaci, která mu pomůže řídit a uhlídat tým autorů. Jestliže k tomu všemu chcete širokou paletu funkcí, které dělají zpravodajský server špičkovým zpravodajským serverem, máme pro vás mimořádně výkonné řešení!
více >

Státní správa a samospráva
Toužíte po vlastní WWW stránce a brání vám v jejím vytvoření chybějící znalosti internetových technologií ? Chcete jednoduchý, nenákladný a přece mimořádně výkonný systém ? Máme pro vás právě takové řešení!
více >
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Když je váš server opravdu hodně zatížen, budete potřebovat cluster?
A RedSys to umí...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz